Як звернути увагу хлопця, який тобі подобається ?

Один погляд, швидкоплинний розмова, випадкова зустріч ... і ось ви закохані. Таких випадків в житті досить багато. І не менше способів завоювати прекрасного незнайомця. Озброїтеся планом дій і сміливо рухайтеся назустріч своєму щастю.
1
Почистіть пір'ячко

Не дарма кажуть, що зустрічають по одягу. Дійсно, для хлопця, який вас не знає, найважливіше зовнішність. Тому постарайтеся виглядати бездоганно. Але не потрібно змінювати себе в прагненні сподобатися. Тому, навіть якщо полюбився красень любить рок і мотоцикли, а вас влаштовують тільки романтичні сукні, не потрібно одягатися в шкіру. Точки дотику в такому випадку потрібно шукати в іншій області. Тому робіть упор на ніжний макіяж і гарну зачіску.
2
Дізнайтеся про нього побільше

Постарайтеся знайти якихось спільних знайомих і поцікавтеся звичками і захопленнями незнайомця. Також не зайвим буде дізнатися його сімейний статус. Можливо він міцно одружений і має дітей. Якщо ви з'ясуєте ім'я та прізвище хлопця, то вам на допомогу прийдуть соціальні мережі. Рідкісний людина не має сторінку в якому-небудь інтернет-спільноті. Там ще простіше дізнатися його оточення і розглянути можливість подружитися з близькими йому людьми.
3
Ідіть на контакт

Якщо ви часто бачитеся з вподобаним хлопцем, наприклад, на роботі чи в університеті, то спробуйте хоч трохи зблизитися з ним. Почніть з кокетливих поглядів. Сам факт того, що приваблива дівчина звертає на нього увагу - викличе інтерес. Тільки не будьте занадто настирливі. І якщо ви помічаєте зацікавлені погляди у відповідь, то можна сміливо діяти далі. Підійдіть і запитайте про будь-якої дрібниці. Якщо ви вже заінтригували його, то повинен зав'язатися розмова.
4
Зближаєтеся

Потрібно звернутися до нього самого або у спільних знайомих, які в нього плани на вихідні. І якщо вам пощастить дізнатися куди він піде відпочивати - не прогавте свій шанс. Як випливає підготуйтеся, підберіть самий карколомний наряд і хоча б один раз попадіться хлопцю на очі. Швидше за все він вважатиме вашу зустріч щасливим збігом і не упустить можливість познайомитися з вами ближче.