Як навчитися говорити компліменти ?

1
Компліменти можна говорити всім, користуючись цією можливістю в практично будь-якому наданому випадку, якщо ваша поведінка не виходить за рамки суспільних норм. Комплімент - це завжди перебільшення, тому потрібно бути обережним при виборі відповідних слів. Так, наприклад, не варто зрілу жінку назвати юною красунею. Вона може розцінити ваш комплімент, як усмішку над її поважним віком.
2
Компліменти повинні бути яскравими і запам'ятовуються, при цьому недовгими і розумними. Саме з їх змістом можна визначити, наскільки ви виховані, спостережливі і чи володієте добрим смаком. Комплімент не повинен бути банальним і нудним. Зробленим компліментом ви повинні підкреслити індивідуальність людини, виділити його самі чудові риси. Це свого роду словесне твір мистецтва - виняткове, неповторне і щирою.
3
Підкріплюйте комплімент аргументами. Наприклад, ви говорите: «Вам до особи ця блузка». Комплімент виглядає неповним. Можна додати, що ця блузка прекрасно гармонує з кольором очей. Компліменти повинні бути наповнені конкретикою, а не якимись абстрактними судженнями. Так, набагато приємніше звучить фраза: «У вас запаморочливі ніжки, а в цих шикарних чоботах вони виглядають втричі прекрасніше», ніж фраза: «Ви виглядаєте чудово».
4
Будьте винахідливішими. Величезна кількість приємних слів сказано про жіночі ноги, очі, губи - це вже банально і нецікаво. Спробуйте похвалити плечі, ключиці, коліна, лінію підборіддя. Словом, не обмежуйте себе. Подаруйте жінці нові відчуття і впевненість в собі.
5
Але не забувайте, що краще - ворог хорошого. Не дозволяйте людям швидко звикати до теплих слів, адже в недалекому майбутньому для них ваші компліменти будуть, як щось зрозуміле, їм перестануть радіти і сприймати їх всерйоз. Пам'ятайте, що ложка хороша до обіду. Не варто розсипатися компліментами направо і наліво.
6
Даруйте добро, позитив і прекрасний настрій людям, отримуючи від цього задоволення. Адже немає нічого кращого усмішки людини, яка вам небайдужий.